Nawóz DCM GRASS-CARE 25kg - organiczno-mineralny

229,34 zł

Organiczno-mineralny nawóz, preznaczony do letniego nawożenia trawników oraz muraw sportowych.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Nawóz DCM do profesjonalnych trawników Grass-Care jest organiczno-mineralnym nawozem NPK 6-5-20 3 MgO 0,1% Fe (EDTA) z technologią Minigran® i został specjalnie opracowany do stosowania na trawnikach sportowych, polach golfowych, trawnikach i na terenach publicznych.

Nawóz DCM do profesjonalnej pielęgnacji trawników sportowych zawiera długo działający potas, idealny do hartowania jesienią i zimą oraz do stosowania na
gleby lekkie, ubogie w potas. Posiada zbilansowaną kompozycję natychmiastowych i długotrwałych źródeł azotu organicznego i mineralnego dla optymalnego wzrostu, a także magnezu i żelaza w postaci chelatu żelaza (EDTA), dla uzyskania głębokiego zielonego koloru trawy przez całą zimę.

Organicznie związane składniki odżywcze są stopniowo uwalniane przez mikroorganizmy w glebie przez okres od 75 do 100 dni, w zależności od potrzeb trawnika. Zapewnia to ciągły wzrost, bez szczytów wzrostu i mniejszych strat wymywania oraz łagodny efekt (dlatego idealnie nadaje się do tworzenia nowego trawnika).

Opis techniczny


Nawóz organiczno-mineralny NPK z magnezem i żelazem 6-5-20 3 MgO 0,1% Fe (EDTA), z 1% azotem amonowym, 2% azotem mocznikowym, 3% azotem organicznie związanym, 9% trójtlenek siarki (SO3) rozpuszczalny w wodzie , z 30% materią organiczną; w mikrogranulacie o wymiarach od 800 do 2500 mikrometrów, z czego co najmniej 80% to od 1000 do 2000 mikrometrów.

Instrukcja użycia
Dokładna dawka zależy od potrzeb uprawy, czasu aplikacji, zasobów gleby, stanu gleby, intensywności nawadniania i innych stosowanych nawozów.
Zalecana dawka 300-600kg/ha, 30-60g/m2

DCMGRA25

Specyficzne kody

Related Products ( 16 innych produktów w tej samej kategorii )